Про компанію

Приватне акціонерне товариство «Швейне підприємство «Юність» було створене в 1934 році на базі малих майстерень та артілей та мало назву Швейна фабрика № 4 «Дитодяг». За довоєнні роки фабрика виросла в велике спеціалізоване підприємство по виробництву дитячого одягу. Вже в 1940р. підприємство налічувало 800 чоловік. В 1941 році підприємство було евакуйовано на Урал в м. Златоуст. А восени 1943 року після визволення Києва відновило свою роботу.

 

На підставі наказу Міністерства легкої промисловості України Київська швейна фабрика «Дитодяг» в 1976 році була перейменована в Київське виробниче швейне об’єднання «Юність». В його склад входила:

Київська швейна фабрика «Дитодяг»;
Летковська швейна фабрика;
Боярська швейна фабрика;
Бучанська швейна фабрика;
Фастівська швейная фабрика;
Новоград-Волинська швейна фабрика;
Коростенська швейна фабрика.

У зв’язку з реорганізацією та переходом на нові структури керівництва та виробництва в 1993р. Київське виробниче швейне об’єднання «Юність» перейменоване у Київське орендне швейне підприємство «Юність». В тому ж році на базі Київського орендного швейного підприємства «Юність» створено Акціонерне товариство закритого типу «Київське швейне підприємство «Юність».

 

В 2003р. Акціонерне товариство закритого типу «Київське швейне підприємство «Юність» перейменовано в Закрите акціонерне товариство «Швейне підприємство «Юність».

 

В 2012р. Закрите акціонерне товариство «Швейне підприємство «Юність» перейменовано в Публічне акціонерне товариство «Швейне підприємство «Юність».

 

В 2017р. Публічне акціонерне товариство “Швейне підприємство “Юність” перейменовано в Приватне акціонерне товариство “Швейне підприємство “Юність”.