Про компанію

Вибір шкільної форми - подія особлива та символічна, адже дитина йде до школи. Її перший діловий костюм має бути елегантним, а для батьків важливі і більш практичні ознаки, за якими обирається шкільна форма, а саме: якість тканини, зручність крію.

Здоров'я та безпека дитини

Для шкільної форми, яку випускають на підприємстві, використовується спеціально розроблена високоякісна напіввовняна тканина, що має відмінні споживчі якості. Не варто казати, що шкільна форма «Юність» є сертифікованою і відповідає усім вимогам та стандартам МOЗ України, встановленим для шкільної форми.

Комфорт і зручність щодня

Дизайнери «Юності» пам'ятають про те, що у формі дитина буквально «живе» протягом року, і роблять все, аби діти могли почувати себе в ній максимально вільно і природно. Щороку створюючи нові колекції одягу, фахівці проводять опитування серед школярів. А для тих, хто цінує шкільну «класику», випускаються базові моделі шкільної форми. Усім цим вимогам відповідає шкільна форма торгової марки «Юність» - марки із давніми традиціями, яка з 1934 року випускає незмінно якісну продукцію. Поєднуючи ексклюзивний дизайн, максимальний комфорт та практичність, шкільна форма «Юність» задовольнить найвимогливіших батьків та зробить реальними райдужні мрії школярів.

Всеосяжність пропозиції

Для батьків фірмові магазини підприємства є справжньою знахідкою, адже тут ви можете дитину з голови до ніг та вибрати більш ніж із 30 моделей одягу - жакетів, спідниць, сарафанів, піджаків, брюк і жилетів, які представлені у широкій розміровій лінійці Для батьків фірмові магазини підприємства є справжньою знахідкою, адже тут ви можете одягнути дитину з голови до ніг та вибрати більш ніж із 30 моделей одягу - жакетів спідниць, сарафанів, піджаків, брюк і жилетів, які представлені у широкій розміровій лінійці (у кожному зрості є декілька розмірів, починаючи з одягу для малечі і закін чуючи одягом для «великорозмірних» підлітків). До того ж у магазинах ви зможете підібрати блузи та сорочки, шкарпетки та колготи, аксесуари.

Демократичність цін

Ціна шкільної форми теж важлива, адже цей одяг «горить» на дитині. Фабрика «Юність» пропонує цілком доступні ціни, тому ви зможете придбати не один комплект, а відразу два чи три набори взаємозамінних предметів одягу.


Ми пам'ятаємо про те, що здоров'я та добробут дитини - найвища цінність для батьків.
Отже, для виробництва шкільної форми ми використовуємо тільки спеціально розроблені напіввовняні тканини найвищого ґатунку. Окрім цього, ми докладаємо зусиль, щоб зробити шкільний одяг максимально зручним та красивим. Щороку, створюючи нову колекцію, наші дизайнери враховують останні модні тенденції.